Twoja ulubiona strona krejzolu xD

Forum dla crazy pipoli z Bielska, Polic i okolic xD (oczywiście inni tez mile widziani)


  • Index
  •  » Plotki
  •  » Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

#1 2008-07-11 15:11:05

Fallon

Administrator, ziom made in China

4866420
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 278
Punktów :   

Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Chyba nei traeba komentarza To moze ja zaczne od kawalu ktory Leiaai się spodobał

Tak więc:

Kiedy Bog stworzyl Raj i Ewa zjadła zakazane jabłko Bóg powiedział jej ze przypłaci za to krwią, to ona z żalem poszła do diabla i powiedziała mu: Przez Ciebie będę musiała płacić krwią za to głupie jabłko! A diabeł na to: Nie marudz! Wynegocjowałem Ci to w wygodnych comiesięcznych ratach!


Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni...
http://i190.photobucket.com/albums/z284/emilythecrazy/Dark_Girl.jpg

Offline

 

#2 2008-07-11 17:43:51

wicked

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

9611896
Skąd: Bielsko-Biała city
Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Bueheh. Niezłee^^.

http://www.zanimnapiszesz.info/forum/vi … .php?id=9]

Niektórzy już poznali Karolinkę i Amana. Jeśli nie, to polecam .


Kiedy mam wybierać między jednym złem a drugim
zwykle wybieram to, którego jeszcze nie próbowałam.


http://img255.imageshack.us/img255/8800/hdrroxy08ng3.jpg

Offline

 

#3 2008-07-12 00:21:32

Vivian

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

1930383
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 61
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Ja mam coś świetnego
Nie wiem moze to znacie ale i tak sie tym podziele.
http://www.youtube.com/watch?v=DMwetl4t2ng

Znam to od pewnej osóbki, która mam nadzieje niedługo do nas dołączy


http://img353.imageshack.us/img353/9752/cmanga02zu9.jpg
"I'll also show you a sweet dream next night..." VK

Offline

 

#4 2008-07-12 13:53:01

wicked

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

9611896
Skąd: Bielsko-Biała city
Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Hahah. 'Dla Ciebie, dla Twojej sektyyy'.^^

http://www.youtube.com/watch?v=HT0RjzAHQ1k

Ostrzegam. To jest trochę niesmaczne. Oto, co się dzieje, gdy ludziom się nudzi .


Kiedy mam wybierać między jednym złem a drugim
zwykle wybieram to, którego jeszcze nie próbowałam.


http://img255.imageshack.us/img255/8800/hdrroxy08ng3.jpg

Offline

 

#5 2008-07-12 23:50:16

Fallon

Administrator, ziom made in China

4866420
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 278
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Buhahahhahaha!!! Bosh.. ak ja kocham takei tematy!! Karolina i Aman są znani chyba na claly swiat.. a dla Amana normalnie oskara powinni zrobic xD conajmniej xD Sekta rulez...  i tak nei lubei media marktu, A jelsi chodzi o ten tylek to gosciu jest gupi i ma wszy xD Kto normalny<tu mam na mysli taki ktoremu zycie mile> dalby se wlozyc petarde do dupy... no sorry xD Rybnik wita... maja chyba wolne miejsca hihihi...

To teraz ja! wybaczcie ale nie moge sie powstrzymac... To moj ulbiony sposob wysmiewania sie z mojego znienawidzonego koloru.. Przedstawiam krolową inteligencji i Rozowego koloru: SYLWUSIĘ xD :

czesc I : http://pl.youtube.com/watch?v=q9sQcC9V4EE
czesc II : http://pl.youtube.com/watch?v=N-QduS1T2E4


Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni...
http://i190.photobucket.com/albums/z284/emilythecrazy/Dark_Girl.jpg

Offline

 

#6 2008-07-26 22:46:53

Persefona

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 407
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

1.

      Neofita - zawsze przychodzi do pracy punktualnie. Wychodzi troszkę przed czasem. Robi sobie długie przerwy na lunch poza biurem. Większość swojego czasu spędza poza praca. Nie jest za nic ważnego odpowiedzialny. Z chęcią podejmuje się każdej czynności, np. odkurzenia twojej klawiatury. Nie może uwierzyć, ze zarabia tyle pieniędzy, że może spokojnie gadać przez telefon z kumplami / przyjaciółkami i cały dzień surfować po Internecie. Życie jest piękne!
   2.

      Początkowy etap kariery - zawsze przychodzi i wychodzi z pracy
      równo o czasie. Czuje się ważny i doceniony, kiedy szef prosi, żeby
      zostać po godzinach. Robi to bez niechęci. Chwali się znajomym:
      "Wybrałem wczoraj czcionkę do prezentacji szefa w Power Poincie!" Za bonus w wysokości 100 zł gotowy jest poświęcić się firmie do końca życia. Zdarza mu się jeść lunch przy biurku. Życie jest bardzo przyjemne.
   3.

      Pracownik średniego szczebla - zdarza mu się wychodzić później z pracy. Nigdy nie bierze lewych zwolnień, żeby mieć wolny dzien. Jest całkowicie odpowiedzialny za projekty o zupełnie nikłym znaczeniu, np. zmianę nazwy "Grupa systemowa" na "Grupa technologiczna" we wszystkich firmowych dokumentach. Nadal przychodzi do pracy z chęcią. Życie osobiste zaczyna powoli tracić na znaczeniu. Jest zachwycony każda mała pochwala i premia. Życie jest przyjemne.
   4.

      Pracownik z doświadczeniem - zdarza mu się przychodzić do pracy przed czasem. Często zostaje po godzinach. Zawsze je lunch przy biurku. Został mu jeden lub dwóch przyjaciół, którzy nie są związani z jego praca. Jest odpowiedzialny za prawdziwe zadania, których niepowodzenie nie wpłynie jednak znacząco na kondycje firmy. Nadal ma czas, żeby korzystać z motywacyjnych podarunków firmy w postaci np. biletów na kręgle. Życie jest OK.
   5.

      II etap kariery - zawsze przychodzi wcześnie do pracy. Zwykle
      wychodzi ostatni. Większość życia zajmuje mu sporządzanie bardzo pilnych raportów z tysiącami nic nie znaczących cyfr. Cala jego pewność siebie zależy od aprobaty i pochwal szefostwa. Większość pensji wydaje na rzeczy, które ponoszą jego image i status społeczny. Jest całkowicie poświecony pracy i kocha ja do szaleństwa. W rzadkich chwilach wolnego czasu nie jest w stanie robić nic innego poza kilkugodzinnym bezmyślnym przerzucaniem kanałów w TV. Życie jest stresujące.
   6.

      III etap kariery - robi dokładnie to samo, co na II etapie, przy
      czym prowadzone przez niego projekty maja już wpływ na kondycje i sukces całej firmy. Praca już go tak nie pasjonuje, nawet pomimo niesamowitych pieniędzy, jakie za nią dostaje. Zastanawia się nad złożeniem wypowiedzenia. Jedyna rzeczą, która nie pozwala mu podjąć tej decyzji, jest olbrzymi kredyt na dom, który musi spłacać. Nie ma pojęcia co ze sobą począć, kiedy zdarza mu się wolny dzien. Życie jest piekłem.
   7.

      Początkujący manager - mówi innym ludziom, co maja robić. Uwielbia władze. Musi cały czas udowadniać swoje oddanie managerom, którzy znajdują się na wyższym szczeblu łańcucha pokarmowego. Zawsze pracuje do pozna, żeby zrobić wreszcie wszystkie najważniejsze rzeczy, których nie da się w żaden sposób wykonać w normalnych godzinach pracy. Ma piec razy więcej garniturów niż przyjaciół. Życie osobiste i relacje z współmałżonkiem zaczynają się w szybkim tempie załamywać. Życie jest stresujące.
   8.

      Manager średniego szczebla - spędza cały dzień na dyskutowaniu,
      spotkaniach i opisywaniu wszystkich rzeczy przy pomocy nic nie
      znaczących sloganów biznesowych. Nadal pracuje do późna, ale tylko dla ważnych klientów lub jeśli ma następnego dnia wystąpienie na konferencji. W przeciwieństwie do pracowników na II i III szczeblu kariery oraz początkujących managerów, zdarza mu się zimą oglądać słonce po jego wschodzie lub przed jego zachodem. Jest rozwiedziony i nie ma przyjaciół. Życie jest OK.
   9.

      Manager wyższego szczebla - lubi czytać raporty i wygłaszać długie przemówienia na spotkaniach. Zwykle wychodzi z pracy o czasie, chyba ze musi wyjść wcześniej na golfa z innymi managerami swojego szczebla. Bardzo rzadko musi przed kimś schylać z uniżeniem głowę. Nie ma już w szafie żadnej pary jeansów. Nawet nie może sobie przypomnieć, kiedy ostatnio korzystał ze środków transportu publicznego. Życie jest przyjemne.
  10.

      Prezes - chociaż ma już dorośle i bogate dzieci, przychodzi do
      pracy dla czystej przyjemności i zabawy. Wygłasza kwestie typu "Musimy wejść silniej na rynek w Liberiii" i w ciągu następnych kilku miesięcy, to się naprawdę dzieje. Jeśli się jednak nie udało, prezes musi się jeszcze bardziej napracować i powtórzyć raz jeszcze: "Dlaczego nie wejdziemy silniej na rynek w Liberii?". W jakiś cudowny sposób wszystko się układa pomyślnie a prezes po raz kolejny zostaje okrzyknięty geniuszem i wizjonerem. Życie jest piękne!

Temat: Analiza Chemiczna
Przedmiot badań: Kobieta
Symbol: Ko
Odkryta przez: Adama
Waga atomowa: Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m.
Występowanie: Nadwyżki ilościowe w obszarach zurbanizowanych.

Właściwości chemiczne:

    *

      Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami.
    *

      Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji.
    *

      Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny.
    *

      Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym).
    *

      Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej.

Własności fizyczne:

    *

      Powierzchnia zwykle pokryta warstw± barwników.
    *

      Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny.
    *

      Topi się po jej właściwym potraktowaniu.
    *

      Gorzka jeśli używać niewłaściwie.
    *

      Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy.

Zastosowanie:

    *

      Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych.
    *

      Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy.
    *

      Pomocna przy wypoczynku.

Testy:

    *

      Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci.
    *

      Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop.
    *

      Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach.
    *

      Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.

Offline

 

#7 2008-08-12 19:41:38

Climber

Rolnik sam w Dolinie

Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Offline

 

#8 2008-08-12 20:53:16

Zgnieciówa Serówa

9860545
Call me!
Skąd: się biorą jogurty Jogobella?
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 88
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)


Credendo Vides - Uwierzysz, a zobaczysz...

http://th241.photobucket.com/albums/ff203/xkellyxbabyx3/th_sad.jpghttp://th286.photobucket.com/albums/ll88/_rachhh/th_SAD.jpghttp://th241.photobucket.com/albums/ff203/xkellyxbabyx3/th_sad.jpg

Offline

 

#9 2008-08-12 21:11:25

Kasik

Rolnik sam w Dolinie

8077789
Skąd: ...z końca świata...
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 39
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

No no kawaly nie do przebicia to ja dam taki:
Stoi baca na przystanku z krową. Jedzie jakiś facet więc go zatrzymuje i pyta go:
- Podwiezie mnie pan?
- A gdzie dasz krowę?
- Aaa przywiążę się ją do zderzaka to pobiegnie.
Facet jedzie 20km/h krowa się cieszy, jedzie 80km/h krowa się dalej cieszy, jedzie 120 km/h krowa mruga okiem.
- Baco czemu ta krowa mruga tym okiem?
- A bo będzie wyprzedzać.


Somewhere over the rainbow

Offline

 

#10 2008-08-18 15:29:08

Fallon

Administrator, ziom made in China

4866420
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 278
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Pchła z syfilisem jest dobra, a teraz Fallon pokaże na co ją stać xD Pierwsze trochę z youtuba a potem inne dziadostwo
http://pl.youtube.com/watch?v=Ls8pzbHIT … re=related
http://pl.youtube.com/watch?v=EoOvpEakkpw
http://pl.youtube.com/watch?v=HbHTIlLIc … re=related

14 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym


Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.

Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.

Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.

Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to znów te głosy!"

Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!!!" .




Wolne tłumaczenia ang-pol
I'll animal to you - zwierzę ci się
Thanks from the mountain - dziękuję z góry
I feel the train to you - czuję do ciebie pociąg ;]




0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny.
20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny.
30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny.
40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić.
50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować.
60- ... lat - wypada zmienić markę.

Wiek kobiet:

0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta.
20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna.
30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała.
40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna.
50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.


3 etapy brzucha faceta:
1 - kiedy nie widzi małego
2 - kiedy nie widzi, czy mu stoi
3 - kiedy nie widzi, kto mu laskę robi...


Podział szefów
Szefów dzielimy na 5 grup:
1. Pedałów.
2. Superpedałów.
3. Antypedałów.
4. Pedałów-magików.
5. Pedałów-pirotechników.
Dlaczego?
Szef pedał mówi: "Ja Cię Kowalski wypierdolę..."
Szef superpedał mówi: "Ja Was wszystkich wypierdolę".
Szef antypedał mówi: "Ja się Kowalski z Tobą pierdolić nie będę!"
Szef pedał-magik mówi: "Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy"
Szef pedał-pirotechnik mówi: "Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem".
P.S.
Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: "Ja Was Kowalski wypierdolę! W kosmos gołymi rękami..."




Nauczycielka pierwszej klasy, miała kłopoty z jednym z uczniów.
-Jasiu, o co ci chodzi?
-Jestem za mądry do pierwszej klasy. Moja siostra jest w trzeciej klasie a ja jestem mądrzejszy od niej! Myślę, że też powinienem być w trzeciej klasie!
Nauczycielka zabrała Jasia do gabinetu dyrektora, wyjaśniła dyrektorowi całą sytuację. Dyrektor postanowił zrobić chłopcu test i jeśli nie odpowie na pytania to będzie musiał wrócić do pierwszej klasy i nie sprawiać więcej żadnych kłopotów. Nauczycielka się zgodziła. Jasiowi wytłumaczono wszystkie warunki i zgodził się na przeprowadzenie testu.
Dyrektor pyta:
-Ile jest 3 x 3?
-9.
-Ile jest 6 x 6?
-36.
I Jasiu odpowiadał na każde pytanie, które wymyślał dyrektor.
-Myślę, że Jasiu może iść do trzeciej klasy.
Nauczycielka spytała czy i ona może zadać Jasiowi kilka pytań? Zarówno dyrektor jak i Jasiu zgodzili się.
-Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa?
-Nogi.
-Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam ?
-Kieszenie.
-Co zaczyna się na "K" kończy na "S", jest owłosione, zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?
-Kokos
-Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?
Oczy dyrektora otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył powstrzymać odpowiedź Jasia, Jasiu powiedział.
-Guma do żucia.
-Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech nogach?
Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się odezwać... Jasiu:
-Podaje dłoń.
-Teraz zadam kilka pyta z serii "Kim jestem?".
-OK - powiedział Jasiu
-Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi mokro wcześniej niż tobie.
-Namiot
-Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. Dróżba zawsze ma mnie pierwszą.
Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, że jest nieco spięty.
-Obrączka ślubna
-Mam różne rozmiary. Gdy nie czuję się dobrze, kapię. Kiedy mnie dmuchasz, czujesz się dobrze.
-Nos
-Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem.
-Strzała
Dyrektor odetchnął z ulgą i mówi:
-Wyślijcie Jasia od razu na studia! Ja sam na ostatnie dziesięć pytań źle odpowiedziałem!



Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować.
Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura:
- No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę.
- Jedną, szefie.
- Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował?
- Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów.
Szefa zatkało.
- Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?!
- No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby...
- Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy?
- Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę.
- I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?!
- Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...
- Ku**a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta je**na żarówka


Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni...
http://i190.photobucket.com/albums/z284/emilythecrazy/Dark_Girl.jpg

Offline

 

#11 2008-08-28 12:16:52

Kate Moss

Speedy Gonzales

status AQQ
81-||-57
Call me!
Skąd: ?????
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 856
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=uwrq2o6Woiw


Najcudowniejszy teledysk na świecie:P Może nie jest śmiszny, ale postanowiłąm umieścić, a jak mi Madziara usunie to zabije:P


zbliża się wtorek, zabrałeś płaszcz?
żyję w ogromnym kuble

Offline

 

#12 2008-08-31 22:01:35

Alexandra

Speedy Gonzales

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 760
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

"troche" mocne, ale chyba przezyjecie

Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie:
- Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście.
- Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać.
- A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca.
- Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie...
Na to pacjentka:
- Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

Dwa małżeństwa spotkały się na małym przyjątku, u jednego z nich w domku letniskowym. Wieczorem, po udanej kolacji jeden z facetów zaproponowal drugiemu, by zamienili się żonami na noc. Ten drugi myśląc sobie "A co tam, moja i tak ma miesiączkę" zgodził się. Na koniec uzgodnili między sobą, że przy śniadaniu dadzą sobie tajemne znaki, ile razy każdy z nich miał zonę kolegi, pukając w słoik z dżemem. Nazajutrz rano, jeden z nich, z uśmięchnietą twarzą stuknął łyżeczką w słoik z dżemem dwa razy, drugi stuknął raz w słoik z dżemem, a po chwili wahania jeszcze dwa razy w słoik z Nutellą.

Dwa młode małżeństwa spotkały się podczas swoich miesięcy miodowych w małym hoteliku. Szybko się zaprzyjaźnili i na koniec wieczornej imprezy zdecydowali że zamienią się partnerami na noc.
Rano mężowie spotykają się przy śniadaniu:
-I jak było?
-Zajebiście. A tobie?
-Też świetnie.
-O, idą dziewczyny, zaraz się ich spytamy jak tam im ze sobą było.


"This fantasy of you and me"

"Rushing through my veins,
There's an notion in my heart,
I will never be the same."

Offline

 

#13 2008-09-01 21:19:47

Kate Moss

Speedy Gonzales

status AQQ
81-||-57
Call me!
Skąd: ?????
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 856
Punktów :   
WWW

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

<hahaha> To ostatnie było dobre http://pl.youtube.com/watch?v=b6Gdg9hhOas Pewnie wszyscy to znają Poszedłem z małą na MOLO


zbliża się wtorek, zabrałeś płaszcz?
żyję w ogromnym kuble

Offline

 

#14 2009-07-03 15:53:07

Persefona

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 407
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Krzysiek: Jeśli Kasia jest w 50% facetem to Kamil jest w 50% kobietą.
Ja: Czyli na jedno wychodzi, jesteśmy tacy sami.
Kamil: Czyli jeślibyśmy się połączyli to ja będę w 100% mężczyzną a ty kobietą...
Krzysiek: Chyba na odwrót Kamil.

więcej tego było, ale nie pamiętam...

Offline

 

#15 2009-07-07 08:47:16

Alexandra

Speedy Gonzales

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 760
Punktów :   

Re: Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Hahaha xDD Genialne xD No cóż, ale to są chłopaki xD Ale to gdyby się kobieta z kobieta połączyłą to jedna z nich to byłby 100% facet a ta druga 100% kobieta?


"This fantasy of you and me"

"Rushing through my veins,
There's an notion in my heart,
I will never be the same."

Offline

 
  • Index
  •  » Plotki
  •  » Śmieszne linki z YouTube, Maxiora, kawaly i zabawne historyjki ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plElektropolerowanie metali Lecznica dla zwierząt Rzeszów Noclegi i jedzenie w Dębkach