Twoja ulubiona strona krejzolu xD

Forum dla crazy pipoli z Bielska, Polic i okolic xD (oczywiście inni tez mile widziani)


#1 2008-07-23 20:17:50

Persefona

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 407
Punktów :   

Dla filmomaniaków i nie tylko

W tym temacie wypowiadamy się na temat filmów które lubimy, polecamy, mamy zamiar obejrzeć itd.

* Jakie filmy chętnie oglądacie?

* Jakie zapadły wam w pamięć i dlaczego?

Offline

 

#2 2008-07-23 21:15:09

Alexandra

Speedy Gonzales

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 760
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Ja mam szczególne przywiązanie do komedii (szczególnie romantycznych xD). Wg mnie niektóre dreszczowce też są interesujące A filmy które w szczególności przypadły mi do gustu i zapadły w pamięci to "Dziennik Brigit Jones" i "Dziennik Brigit Jones - w pogoni za rozumem". To są filmy które moge oglądać na okrągło Też super filmami są "Siostry" i "Diabeł ubiera się u Prady"


"This fantasy of you and me"

"Rushing through my veins,
There's an notion in my heart,
I will never be the same."

Offline

 

#3 2008-07-25 11:21:19

Zgnieciówa Serówa

9860545
Call me!
Skąd: się biorą jogurty Jogobella?
Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 88
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

ja najchętniej oglądałabym bez końca filmy takie jak:
- Jestem legendą
- Transformers
- Sierociniec
- Seks w wielkim mieście

xD


Credendo Vides - Uwierzysz, a zobaczysz...

http://th241.photobucket.com/albums/ff203/xkellyxbabyx3/th_sad.jpghttp://th286.photobucket.com/albums/ll88/_rachhh/th_SAD.jpghttp://th241.photobucket.com/albums/ff203/xkellyxbabyx3/th_sad.jpg

Offline

 

#4 2008-07-25 17:04:27

Persefona

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

Zarejestrowany: 2008-07-11
Posty: 407
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

oglądał ktoś American Beauty? ten film warto oglądać raz za czas żeby podreperować światopogląd... w każdym razie zrobił na mnie wielkie wrażenie. No i ta muzyka...

Offline

 

#5 2008-08-05 07:46:40

Vivian

Moderator, Napaleniec z Oziębłością Seksualną

1930383
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 61
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Ja uwielbiam oglądać horrory i  thrillery psychologiczne. Nie pogardze też dramatami i komediami. Ogólnie to staram się nie zamykać na jeden gatunek filmowym i próbować wszystkiego.

Kilka filmów z tych które zapadły mi w pamięć:
*Iluzjonista(bo ten film naprawe czaruje)
*Constantine(podoba mi sie ogólny pomysł na takie prezdstawienie sprawy)
*Kagen no Tsuki(Magia...)
*Krew jak czekolada(za inne spojrzenie na wilkołaki)
*Labirynt Fauna (piękny dramat)
*Sierociniec (podobnie jak Labirynt)
i wiele innych które aktualnie nie przychodzą mi do głowy


http://img353.imageshack.us/img353/9752/cmanga02zu9.jpg
"I'll also show you a sweet dream next night..." VK

Offline

 

#6 2008-08-08 20:56:01

sportsmenka

Elien

Zarejestrowany: 2008-08-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

ja bardzo lubie film :Ja Irena i ja" z Jimem Carreyem kiedy pierwszy raz ogladałam to od razu zakochałam się w tym filmie i od tamtego momentu kocham wszystkie filmy z Carreyem obejrzałam chyba wszystkie i naprawde mi się podobały


http://img175.imageshack.us/img175/1156/mybannerglitter6bf9ed24vo1.gif
Najlepsze forum siatkarskie! Sprawdź naprawdę warto!!!

Offline

 

#7 2008-08-08 21:23:05

Fallon

Administrator, ziom made in China

4866420
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 278
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Ja uwielbiam wszystko co oparte na faktach... takie filmy zawsze wciągają bardziej i zazwyczaj to są przygodówki, dramaty i thilerry czyli niewątpliwie moje ulubione

Takie które zapadły mi w pamięć to: Pułapka, Projeckt Monster i wszystkie części American Pie xD

Co do Jimma Carreya to gościa jakoś nie kojarzę... przynajmniej z jakiś konkternych filmów.. ZNam gościa ale go nigdzie nie potrafię przypasować


Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni...
http://i190.photobucket.com/albums/z284/emilythecrazy/Dark_Girl.jpg

Offline

 

#8 2008-08-11 20:45:43

Climber

Rolnik sam w Dolinie

Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Ja to lubię:
-Władca pierścieni wszystkie części
-American Pie też wszystkie
-Transformers
-Eragon
-Rocky!!
Aha i American Beauty: Dziwne ale po obejrzeniu się inaczej patrzy na.... Wszystko

Offline

 

#9 2008-08-11 21:59:24

Fallon

Administrator, ziom made in China

4866420
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2008-07-10
Posty: 278
Punktów :   

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Kurde wszystkim się podoba American beauty! Nie ma bata ja to musze koniecznie jutro zobaczyć!


Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni...
http://i190.photobucket.com/albums/z284/emilythecrazy/Dark_Girl.jpg

Offline

 

#10 2008-08-28 22:01:15

Kate Moss

Speedy Gonzales

status AQQ
81-||-57
Call me!
Skąd: ?????
Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 856
Punktów :   
WWW

Re: Dla filmomaniaków i nie tylko

Ja też widziałam American beauty i też chciałam o tym napisać ale inne osoby mnie wyprzedziły:P Uwielbiam dobre kino, czyli takie, w którym są dobre zdjęcia, znakomici aktorzy i fajny scenariusz:P Jak mój sentyment do Maryl Streep jest wielki, ponieważ jest aktorką, która znakomicie potrafi odegrać każdą rolę, trochę opadł po zobaczeniu filmu Diabeł ubiera się u Prady Szczególnie ja polubiłam w takich filmach jak Dom Dusz i Wybór Zofii. Najlepszą aktorką, moim zadniem, jest bezwarunkowo Audrey Hepburn. Osobiście uważam, że nagroda Oscara należała jej się również za rolę w Śniadaniu u Tiffany'ego, który jest jednym z filmów, które szczególnie zapadły mi w pamięć. Uwielbiam również Nicole Kidman, szczególnie za rolę w filmie Moulin Rouge u boku Evana Macgregor'a. Bardzo lubię Robeta De Niro oraz Robarta Beninni. Polecam znakomitą komedię Monster, właśnie z Robiertem Beninni w roli głównej oraz Życie Jest Piękne. Wiem, że to co teraz powiem jest sprzeczne z tym co powiedziałam wcześniej(o dobrych zdjęciach, aktorach itp) ale bardzo lubię, nie wiedząc czemu Gwiezdny Pył<?!?!?!> Uwielbiam Pół Żartem pół serio z Merlin Monroe. Ten film jest boski!!! Jak każdą laskę, kręcą mnie trochę komdie romantyczne, ale są to tylko "chwilowe zaćmienia" Polecam również Efekt Motyla i Marzyciela. Bardzo lubię również Johnn'ego Depp'a nie za rolę w piratach z Karaibów, czy za to, że jest przystojny. Uwielbiam go za role w takich filmach Czekolada(polecam!!!), Blow(polecam!!!) czy Benny i Joon.(nie wiem jak to się piszę ) Jezu ja bym mogła tak wymieniać bez końca bo z każdym filmem kojarzy się aktor, którego lubię i ona grał w innm filmie, który lubię i tak można bez końca<hahaha>


zbliża się wtorek, zabrałeś płaszcz?
żyję w ogromnym kuble

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPopularne meble w restauracji Bezpłatne badanie wzroku Kraków poxipol wrocław